GALÉRIA | CARADO Camper Van Edition 15 AD

 

VĎAKA TEJTO VÝBAVE JE EDITION15 TAKÝ ŠPECIÁLNY

Style Package a Základný balíček zlepšil naše modely vizuálne i funkčne s mnohými praktickými doplnkami.


EDITION15 so sebou prináša celkom 140 koní . S veľkým výkonom ste vždy na cestách kdekoľvek a kedykoľvek a motorizácia zaisťuje pohodlné zrýchlenie a nízku spotrebu paliva.


Celkovú maximálnu prípustnú hmotnosť je možné zvýšiť z 3 300 kg na 3 500 kg, vďaka čomu sa zvýši aj doložnosť vozidla.


EDITION15  je k dispozícii v bielej farbe . Svetlé farby nielenže pútajú pozornosť, ale tiež zaisťujú, že sa interiér vozidla príliš rýchlo nezahreje. K dispozícii je aj množstvo ďaľšich farieb.


Nárazník modelov EDITION15 je nalakovaný v rovnakej farbe ako karoséria . To vytvára jednotný celkový dizajn.


Traction + s Hill Descent Control zaisťuje väčšiu bezpečnosť. Je to hlavne perfektný pomocník na vlhkej lúke alebo štrku.


S veľkorysou 90 l naftovou nádržou nie sú ani dlhé cesty problémom.


Multifunkčný volant , zaisťuje, že všetky funkcie sú jednoducho ovládateľné počas jazdy, pre väčšie bezpečie a pohodlie.


Na 16 palcových hliníkových kolesách vyzerá EDITION15 nielen krásne, ale tiež umožňujú vyššiu doložnosť, vďaka svojej nízkej hmotnosti.


EDITION15 zvonku zapôsobí mnohými krásnymi detailmi. Nový upravený dizajn a nálepky edície vytvárajú celkový harmonický vzhľad.


Čalunenie Nebula je vyrobené z vysoko kvalitného a vodeodolného materiálu s jednoduchým čistením. Vďaka svojej svetlostálosti a odolnosti voči oderu je obzvlášť trvanlivý. Navyše dodáva interiéru príjemnú atmosféru.


Pre modelový rok Carado Camper Van 2022 sa dá doobjednať aj Pop-up strecha, ktorá je vyrobená za použitia LFI technológie. Vďaka tomu je nielen plochá, ale aj stabilná.


Zatemnenie kabíny vodiča je premyslené do posledného detailu. Okrem úplného zatemnenia zaisťuje účinnú ochranu pred slnečným žiarením.


Markíza, ktorú je možné rýchlo a jednoducho vysunúť, ponúka optimálnu ochranu pred slnkom v horúcich dňoch.


Modely EDITION15 obsahujú predprípravu na reverznú kameru . Vďaka tomu je možné vozidlo v niekoľkých krokoch vylepšiť o reverznú kameru.

Obrázky na webových stránkach sú čisto ukážkové a môžu tiež zobrazovať špeciálne vybavenie, príslušenstvo a dekorácie vozidiel, ktoré nie sú súčasťou štandardného rozsahu dodávky vozidiel.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty