GALÉRIA | CARADO Alkovňa

 

Garáž
Pripravený na čokoľvek: Štruktúra výklenku je vyrobená z odolného GRP - bočné steny sú z hliníka. A to všetko so 7-ročnou zárukou tesnosti. Všetky objemné veci môžete bezpečne uložiť v priestrannej zadnej garáži obytného auta Carado.

 

Obývačka
Cítte sa dobre: ​​nepriame osvetlenie, robustné poťahy sedadiel na pohodlnom čalúnenom nábytku a množstvo praktických drobností. Napríklad USB zásuvky, energeticky úsporné LED osvetlenie a ergonomicky tvarované vankúše.

Spálňa
Spite ako na oblakoch: vysoko kvalitné a pohodlné matrace. Vďaka bezpečnostným sieťam na poschodových posteliach sa budete cítiť bezpečne.

Kuchyňa
Premyslené varenie: kuchyňa je ergonomicky usporiadaná a ponúka veľa praktického odkladacieho a pracovného priestoru. Sporák s tromi horákmi, priestranné zásuvky a chladničku s mrazničkou.

Kúpeľňa
Wellness na cestách: V závislosti od modelu nadstavby je sprcha a WC kombinované alebo usporiadané oddelene. Všetky však ponúkajú praktické funkcie, akými sú veľké zrkadlové plochy, zapustené bodové diódy LED a kazetové toalety.

DETAILNÉ POHĽADY

Carado Alkovna
Carado Alkovna
Carado Alkovna
Carado Alkovna
Carado Alkovna

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty