GALÉRIA | CARADO Integrovaný Edition 15

 

Style Package a Základný balíček inovujú naše modely opticky aj funkčne s mnohými praktickými doplnkami.


Vďaka rozsiahle vybavenému TV balíčku s 22 -palcovou plochou obrazovkou, ako aj otočnému držiaku a satelitu Flatsat Classic 65 Carado prináša atmosféru domáceho kina na cestách.


EDITION15 prináša 140 hp motor. S veľkým výkonom ste vždy na cestách kdekoľvek a kedykoľvek a motorizácia zaisťuje pohodlné zrýchlenie a nízku spotrebu paliva.


V závislosti od modelu je EDITION15 k dispozícii v metalickej striebornej alebo bielej farbe . Svetlé farby nielenže pútajú pozornosť, ale tiež zaisťujú, že sa interiér vozidla príliš rýchlo nezahreje.


Nárazník modelov EDITION15 je lakovaný, aby zodpovedal farbe vozidla. To vytvára jednotný celkový obraz.


Na 16" kolesách z ľahkých zliatin EDITION15 nielen dobre vyzerajú, ale tiež ponúkajú vyšší jazdný komfort vďaka dynamickému materiálu.


EDITION15 zvonku zapôsobí mnohými krásnymi detailmi. Nový upravený dizajn a nálepky edície vytvárajú harmonický celkový vzhľad.


Nebula čalúnenie je vyrobené z vysoko kvalitnej a vodoodpudivej kombinácie tkanín a veľmi ľahko sa čistí. Vďaka svojej svetlostálosti a odolnosti voči oderu je obzvlášť trvanlivé. Navyše dodáva interiéru príjemnú atmosféru.


Izolované hliníkové rámové okno poskytuje nielen viac svetla vo vnútri, ale aj optimálne izolačné hodnoty. 


Zadná posteľ z oddelenými lôžkami sa dá v niekoľkých rýchlych krokoch prestaviť až na king size. Prestavbou skupiny sedadiel na ďalšie lôžko ponúka vozidlo potrebnú flexibilitu behom chvíľky a ponúka tak dostatok priestoru pre malých aj veľkých.


EDITION15 zaujme mnohými krásnymi detailmi, ako je napríklad dizajnová nálepka na zadnej strane .

 


Viac priestoru a pohodlia: vďaka druheým dverám externého úložného priestoru sa dá zadná garáž našich modelov Edition15 obzvlášť ľahko nakladať alebo vykladať z dvoch strán, a to aj pri väčších predmetoch.


Izolovaná nádrž odpadovej vody chráni pred zamrznutím aj pri nízkych teplotách.


Okno v kabíne modelu T poskytuje dostatok svetla v interiéri . Obzvlášť funkčná je integrovaná ochrana proti hmyzu a praktické zatemnenie roletou.


Ešte viac svetla vstupuje do vozidla cez okno vo dverách kabíny .


Zatienenie pre kabínu vodiča je premyslené do posledného detailu. Okrem úplného zatemnenia zaisťuje účinnú ochranu pred zahrievaním prostredníctvom slnečného žiarenia.


Markíza , ktorú je možné rýchlo a jednoducho vysunúť, ponúka optimálnu ochranu pred slnkom v horúcich dňoch.


Priestranné vrchné odkladacie priestory v špeciálnych farbách sú štandardne vybavené uzamykacím mechanizmom Servosoft a ponúkajú vždy bezpečný úložný priestor.


Modely EDITION15 majú prípravenú kabeláž pre kameru so zadným výhľadom . Vozidlo je možné v niekoľkých krokoch vylepšiť o cúvaciu kameru.


Priestranná 167 l chladnička s 29 l mraziacou priehradkou zaistí, že nápoje a čerstvé potraviny budú vždy v chlade, dokonca aj v horúcom lete. Veľmi praktické je prehľadné usporiadanie vo vnútri a nastaviteľné konzoly vo dverách.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty