GALÉRIA | CARADO Integrovaný

 

Garáž
Integrované obytné autá Carado poskytujú množstvo úložného priestoru. Konštrukcia je vyrobená z odolného GRP. Bočné steny sú z hliníka. A to všetko so 7-ročnou zárukou tesnosti. Všetko, čo je na dovolenke potrebné, môžete bezpečne uložiť vo veľkorysých úložných priestoroch a obrovskej zadnej garáži.

Obývačka
Nepriame osvetlenie, vysokokvalitné vnútorné vybavenie a dostatok priestoru. Vďaka mnohým prepacovaným detailom je integrovaný karavan Carado cestovateľským snom.

Spálňa
Sťahovacie postele s prvkami Clima-Plux sú v integrovaných obytných automobiloch štandardom a vysokokvalitné matrace ponúkajú príjemný spánok.

Kuchyňa                                                              Ergonomicky usporiadaná kuchyňa ponúka veľa praktického odkladacieho a pracovného priestoru. Sporák s tromi horákmi, priestranné zásuvky a chladničku s mrazničkou.

Kúpelňa
V závislosti od modelu je sprcha a WC kombinované alebo usporiadané oddelene. Všetky integrované obytné autá však ponúkajú praktické funkcie, ako sú veľké zrkadlá, zapustené bodové LED svetlá a kazetové toalety. Samozrejmosťou je  dostatok priestoru na dobrý pocit.

 

DETAILNÉ POHĽADY

Carado Integrovany
Carado Integrovany
Carado Integrovany
Carado Integrovany
Carado Integrovany

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika