GALÉRIA | CARADO Integrovaný

 

Garáž
Integrované obytné autá Carado sú malé paláce na kolesách. Konštrukcia je vyrobená z odolného GRP. Bočné steny sú z hliníka. A to všetko so 7-ročnou zárukou tesnosti. Všetko, čo je na dovolenke potrebné, môžete bezpečne uložiť vo veľkorysých úložných priestoroch a obrovskej zadnej garáži.

Obývačka
Nepriame osvetlenie, vysokokvalitné vnútorné vybavenie a dostatok priestoru. Vďaka mnohým prepacovaným detailom je integrovaný karavan Carado cestovateľským snom.

Spálňa
Zdvíhacie postele s prvkami Clima-Plux sú v integrovaných obytných automobiloch štandardom a vysokokvalitné matrace ponúkajú príjemný spánok.

Kuchyňa
Ergonomicky usporiadaná kuchyňa ponúka množstvo praktických odkladacích a pracovných plôch. Sporák s tromi horákmi, priestranné zásuvky a chladnička s mrazničkou.

Kúpelňa
V závislosti od modelu je sprcha a WC kombinované alebo usporiadané oddelene. Všetky integrované obytné autá však ponúkajú praktické funkcie, ako sú veľké zrkadlá, zapustené bodové LED svetlá a kazetové toalety. Samozrejmosťou je  dostatok priestoru na dobrý pocit.

DETAILNÉ POHĽADY

Carado Integrovany
Carado Integrovany
Carado Integrovany
Carado Integrovany
Carado Integrovany

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty