GALÉRIA | CARADO Polointegrovaný Clever Edition

 

CARADO CLEVER EDITION

120 PSClever Edition so sebou prináša celkom 120 PS. Či už v lete alebo v zime, či už na rovinách alebo v horách: Vďaka veľkej sile ste na cestách kdekoľvek a kedykoľvek.

MarkízaČi už na slnku alebo v daždi: Vďaka rýchlo nastaviteľnej markíze môžete sedieť vonku kedykoľvek bez obmedzení.

167 litrová chladničkaAk máte pred sebou ešte dlhú cestu, mali by ste mať so sebou vždy dostatok rezervných potravín. Pre chladničku s objemom 167 l so samostatným mraziacim priestorom to nie je žiadny problém.

Manželská posteľ v zadnej častiPrestavba samostatných lôžok na veľkú manželskú posteľ je rýchla a ľahká. Prerobením sedacej skupiny na ďalšie lôžko vám vaše vozidlo ponúka okamžitú flexibilitu.

Množstvo krásnych detailov Nové prevedenie Clever Edition zaujme množstvom krásnych detailov, ako aj napríklad dizajnovou aplikáciou v zadnej časti.

Praktický úložný priestor v garáži je ľahko prístupný z obidvoch strán.Praktický úložný priestor v garáži je ľahko prístupný z obidvoch strán.

Obytné automobily Clever EditionObytné automobily Clever Edition majú nielen predprípravu na reverznú kameru, ale aj 22-palcovú televíziu vrátane satelitného systému a izolovanú odpadovú nádrž.

NebulaNové čalúnenie Nebula dodáva priestoru príjemnú atmosféru.

Štandardné okno v kabíne vodičaČo tak trochu viac svetla v interiéri? Štandardné okno v kabíne vodiča zaisťuje nádherné slnečné svetlo a počas noci výhľad na hviezdy.

Balíky Chasis a BasicChasis paket, ako aj Basic paket, vylepšujú naše obytné automobily mnohými doplnkami, prakticky aj vizuálne a zabezpečujú lepšiu jazdu v novom Carade.

 

CARADO CLEVER PLUS EDITION

Farba kabíny strieborná. Elegantné a veľmi exkluzívne dostupné iba v edícii Clever Plus: farba kabíny strieborná. 

Praktický úložný priestor v garáži je ľahko prístupný z obidvoch strán.Praktický úložný priestor v garáži je ľahko prístupný z obidvoch strán.

Čalúnenie NebulaNové čalúnenie Nebula dodáva priestoru príjemnú atmosféru.

Štandardné okno v kabíne vodičaČo tak trochu viac svetla v interiéri? Štandardné okno v kabíne vodiča zaisťuje nádherné slnečné svetlo a počas noci výhľad na hviezdy.

140 PSClever Plus Edition so sebou prináša celkom 140 PS. Či už v lete alebo v zime, či už na rovinách alebo v horách: Vďaka veľkej sile ste na cestách kdekoľvek a kedykoľvek.

MarkízaČi už na slnku alebo v daždi: Vďaka rýchlo nastaviteľnej markíze môžete sedieť vonku kedykoľvek bez obmedzení.

16 palcové hliníkové disky16 palcové hliníkové disky nielen dobre vyzerajú, ale sú aj praktické a ľahké.

Obytné automobily Clever Plus Edition Obytné automobily Clever Plus Edition majú nielen predprípravu na reverznú kameru, ale aj 22-palcovú televíziu vrátane satelitného systému a izolovanú odpadovú nádrž.

Praktická zatemňovacia roletka Záruka súkromia: Obytné auto sa rýchlo a jednoducho zmení na útulnú spálňu pomocou praktickej zatemňovacej roletky.

SpálňaPrestavba samostatných lôžok na veľkú manželskú posteľ je rýchla a ľahká. Prerobením sedacej skupiny na ďalšie lôžko vám vaše vozidlo ponúka okamžitú flexibilitu.

Dizajnová aplikácia v zadnej časti.Nové prevedenie Clever Edition zaujme množstvom krásnych detailov, ako aj napríklad dizajnovou aplikáciou v zadnej časti.

Rámované oknáRámované okná, odolné proti poveternostným vplyvom sú nielen pevné a tepelne izolované, ale majú aj elegantný, plochý vzhľad.

 Vstupné dvere s oknom prepúšťajú veľa svetla do interiéru.
Vstupné dvere s oknom prepúšťajú veľa svetla do interiéru.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty