GALÉRIA | CARADO Polointegrovaný

 

Garáž
Vždy pripravení na dovolenku: Karoséria polointegrovaného obytného auta je vyrobená z odolného GRP - bočné steny sú z hliníka. A to všetko so 7-ročnou zárukou tesnosti. Objemné veci sú bezpečne uložené vo veľkorysých úložných priestoroch a obrovskej zadnej garáži.

 

Obývačka
Nastúpiť do vozidla Carado je vždy dobrý nápad: Nepriame osvetlenie, robustné poťahy sedadiel na ergonomicky tvarovanom čalúnenom nábytku a množstvo praktických drobností. Napríklad zásuvky USB, energeticky úsporné LED osvetlenie a samozrejme elektrický schodík.

 

Spálňa
Zobúdzajte sa oddýchnutí v obytnom automobile Carado. Vysoko kvalitné matrace s odnímateľnými poťahmi zaisťujú vysoký komfort spánku. Voliteľné sklopné postele sú vybavené prvkami Clima-Plux.

 

Kuchyňa
Jednoducho varte: ergonomicky usporiadaná kuchyňa ponúka veľa praktického odkladacieho a pracovného priestoru. Sporák s tromi horákmi, priestranné zásuvky a chladničku s mrazničkou.

 

Kúpeľňa
Kompaktná kúpeľňa: V závislosti od modelu je kúpeľňa kombinovaná so sprchou a WC alebo je usporiadaná oddelene. Všetky však ponúkajú praktické funkcie, akými sú veľké zrkadlové plochy, zapustené bodové diódy LED a kazetové toalety.

 

 

DETAILNÉ POHĽADY

Carado Polointegrovany
Carado Polointegrovany
Carado Polointegrovany
Carado Polointegrovany
Carado Polointegrovany
Carado Polointegrovany

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty