Výbava | CARADO Polointegrovaný

 

Úložný priestor
Úložný priestor plus: Vďaka veľkej zadnej garáži a vysokému užitočnému zaťaženiu máte všetko, čo potrebujete na dovolenke so sebou. 


Obývačka
Pohodová atmosféra: Otočením sedadiel vodiča a spolujazdca sa okolo nastaviteľného stola rýchlo vytvorí pohodlné sedenie. 


Spálňa
Samostatne alebo spoločne: funkcia vysúvania rýchlo zmení pohodlné samostatné postele v zadnej časti na veľký priestor na spanie. 


Kuchyňa
Praktické pohodlie pri varení: Pri varení v rohovej kuchyni je všetko vzdialené iba na dosah ruky. Na sporáku s 3 horákmi tak nič nezhorí. 


Kúpeľňa
Wellness na cestách: Variabilné riešenie ponúka v kúpeľni všetko, čo potrebujete. A to aj v najmenších priestoroch.


LED osvetlenie
Vnútorné osvetlenie je štandardne vybavené LED svetlami. To šetrí spotrebu energie a predlžuje životnosť batérie. Pretože sa LED diódy nezahrievajú, ponúkajú aj zvýšenú bezpečnosť proti požiaru a nehodám.


ISOFIX
So štandardným systémom ISOFIX pre dve miesta je možné detské sedačky jednoducho a obzvlášť pevne ukotviť vo vozidle. Počas cesty je navyše zaistená aj prázdna detská sedačka. Upevnenie ISOFIX na detské sedačky zvyšuje bezpečnosť detí počas jazdy.


Bezpečné zásuvky s technológiou Servo Soft
V kuchynských zásuvkách si môžete odložiť vašu výbavu bezpečne a na dosah. Všetky zásuvky majú navyše praktické zasúvanie Servo Soft.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty